Szwajcaria, Włochy, Chorwacja

Założenie 3-tygodniowego urlopu to:

• pierwszy tydzień - wędrówki po szwajcarskich górach,
  • drugi tydzień – miasta północnych Włoch,
  • trzeci tydzień – odpoczynek na chorwackiej Istrii.
Świat szwajcarskich Alp

Ośnieżone szczyty wznoszące się ponad 4000 metrów, lodowce i skały, szumiące górskie potoki i wodospady spadające z hukiem w doliny. Kolorowe kwiaty pokrywające zielone alpejskie łąki, na których pasą się łagodne beżowe krowy z dzwonkami na szyjach. Mnóstwo linowych i zębatych kolejek, które zawożą na górskie szczyty. Setki kilometrów fantastycznie przygotowanych górskich turystycznych szlaków (zarówno łatwych, średnich, jak i trudnych). Krystalicznie czysta woda w górskich jeziorach.

Północne Włochy

Kraina wyrzeźbionych przez alpejskie lodowce jezior oraz wielu historycznych miast, a wśród nich Werona, Padwa, Mantua czy Wenecja.

Istria w Chorwacji

błękitne niebo i turkusowa woda ściąga tu tysiące miłośników plażowania i kąpieli morskich. Urokliwe są małe miasteczka z domami, pokrytymi czerwoną dachówką, z mnóstwem krętych wąskich uliczek dających w upalny dzień trochę cienia, a wieczorami uliczne restauracje i kafejki wypełniają się gwarnym tłumem.

The site was built with Mobirise site templates